Login

Bytová družsva, SVJ

Tvorba stránek pro Bytová družstva a SVJ - dotovaná varianta

Pro Bytová družstva a Společenství vlastníků bytových jednotek máme zvýhodněnou variantu tvorby stránek Nonprofit. Cenově zvýhodňujeme neziskové organizace, kterým nabízíme stránky s administračním systémem ve variantě Nonprofit (250 Kč měsíčně bez DPH, platba 1x ročně, design jednorázový výdaj). V ceně je obsaženo zálohování, průběžný vývoj systému s ochranou proti škodlivému softwaru, umístění stránek na páteřním serveru a určitá technická podpora. Lze si připlatit za rozšířenou technickou podporu a další služby, které můžete prodiskutovat s naším obchodním oddělením.

Design si můžete zvolit dle Vašich představ a finančních možností.
Nabízíme tři varianty
- Standardní design 4200,- Kč bez DPH jednorázově
- Jednoduchý design 2000,- Kč bez DPH jednorázově
- Šablona 400,- Kč bez DPH jednorázově

V této ceně dostanete k dispozici až 100 kategorií do menu. Demo verzi redakčního systému Velký Web si můžete domluvit s obchodním oddělením (tel. 246033276) nebo využít níže uvedený formulář. Pomocí demo verze si můžete prohlédnout, jak by se Vám s naším redakčním systémem pracovalo.

Redakční systém je vlastní výroby, běží na něm více než 300 webů a stále jej vyvíjíme aby odrážel požadavky doby. Funguje na vlastních zabezpečených serverech s denním zálohováním dat. 1-2x ročně provádíme po dohodě aktualizace o nové atraktivní a dynamické funkce, tak aby se stránky zobrazovaly správně i v nových verzích prohlížečů a umožňovaly uživatelům další funčnosti.

 

Cenové shrnutí

Varianta Nonprofit (240x12)................. 3000,- Kč bez DPH opakující se platba
Design (šablona)................................... 400,- Kč bez DPH jednorázová platba
Celkem................................................ 3400,- Kč bez DPH

Mám zájem nezávazně získat informace k tvorbě webu pro SVJ/ bytové družstvo

*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Nástěnka

Web pro bytové domy

obrázek
Web pro bytové domy nechává obyvatele domu nahlédnout pod pokličku běžných informací. Kromě investic a výdajů mohou najít na webu pro své SVJ celou řadu informací nepřístupných veřejnosti. Termíny domovních schůzí nebo plánovaných revizí, zápisy z jednání orgánů společenství, důležitá havarijní čísla, kontakty na správce domu, energetický štítek domu, zprávy o hospodaření a mnoho jiného.
246 033 077 | obchod@als.cz
Stránky pro správní firmy nemovitostí
Stránky pro bytová družstva
Stránky pro Společenství vlastníků bytových jednotek
Domů - Stránky pro bytová družstva
Poptávka webu

Created by © 2016 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign