Login

Stránky pro správní firmy nemovitostí

Stránky pro správní firmy

Správním firmám vytvoříme web, který umožní zlepšit služby jednotlivým domům, lépe je informovat, a zveřejňovat informace v sekcích dostupných jen pro konkrétní domy (neveřejně).
Stránky pro správní firmy s redakčním systémem umožňují vhodnou propagaci správní firmy, publikování ukázek referencí či doporučení od klientů, publikování seznamu služeb, které správní firma poskytuje, odkazů na aktuální zákony týkající se SVJ a bytových družstev.

Reprezentativní design webu pro správní firmu je tvořen na míru. Rovněž Vám můžeme vytvořit originální logo, splňující aktuální požadavky pro logotypy, razítka, vizitky a další dokumenty v jednotném firemním stylu.

Pokud se jako správní firma zabýváte i realitní činností, web lze doplnit o realitní moduly umožňující inzerci bytů k pronájmu či prodeji, export do realitních webů či napojení na realitní software. Obraťte se na nás s Vašimi konkrétními požadavky a vyzkoušejte nezávazně redakční systém na demo verzi. Pokud provozujete i realitní činnost, prosíme, uveďte do upřesnění k poptávce.

Nezávazná poptávka

Nástěnka

Web pro bytové domy

obrázek
Web pro bytové domy nechává obyvatele domu nahlédnout pod pokličku běžných informací. Kromě investic a výdajů mohou najít na webu pro své SVJ celou řadu informací nepřístupných veřejnosti. Termíny domovních schůzí nebo plánovaných revizí, zápisy z jednání orgánů společenství, důležitá havarijní čísla, kontakty na správce domu, energetický štítek domu, zprávy o hospodaření a mnoho jiného.
246 033 077 | obchod@als.cz
Stránky pro správní firmy nemovitostí
Stránky pro bytová družstva
Stránky pro Společenství vlastníků bytových jednotek
Domů - Stránky pro bytová družstva
Poptávka webu

Created by © 2016 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign