Login

Modul i-Kalendář

Modul i-Kalendář je velmi přínosný pro webové stránky obcí a měst, lze v něm plánovat veřejné akce a zasedání.

i-Kalendář veřejný - (přístupný všem) 
i-Kalendář neveřejný – (viditelný pouze pro vybranou skupinu uživatelů). 

I-Kalendář je vhodný pro firmy, k plánování a organizaci osobních úkolů, úkolů pro nadřízené a podřízené a také k plánování a správě firemních akcí. 
Modul i-Kalendář je užitečnou pomůckou pro družstva a společenstva vlastníků, pro správce stránek cestovních agentur, zábavních parků, bazénů, hradů, zámků...

Cena za aktivaci modulu i-Kalendář je 2900 Kč bez DPH.

Při aktivaci modulu Vám založíme i-Kalendář a postaráme se o základní nastavení. Jak i-Kalendář upravovat? Stačí, když se přihlásíte do administrace, kliknete na tlačítko Nová událost, vyplníte kolonky Období (datum události), Název a Popis. Jednoduše, snadno a rychle. Kalendář je také možné provázat se stránkou aktualit a novinek, na níž budete pravidelně přidávat akce. Jediné, co budete muset udělat navíc, oproti stávajícímu přidávání článků s aktualitami, je vyplnění data u článku.
Pokud budete mít zájem u tuto funkci, nastavíme vám vše potřebné při aktivaci modulu.

Zpět na hlavní výpis

Nástěnka

Web pro bytové domy

obrázek
Web pro bytové domy nechává obyvatele domu nahlédnout pod pokličku běžných informací. Kromě investic a výdajů mohou najít na webu pro své SVJ celou řadu informací nepřístupných veřejnosti. Termíny domovních schůzí nebo plánovaných revizí, zápisy z jednání orgánů společenství, důležitá havarijní čísla, kontakty na správce domu, energetický štítek domu, zprávy o hospodaření a mnoho jiného.
246 033 077 | obchod@als.cz
Stránky pro správní firmy nemovitostí
Stránky pro bytová družstva
Stránky pro Společenství vlastníků bytových jednotek
Domů - Stránky pro bytová družstva
Poptávka webu

Created by © 2016 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign